hits

Benedicte Arntzen

KONKURRANSE

  • Publisert: 10.12.2015, 10:41
  • Kategori: sponset
  • AVSLUTTET

    Hei! Det nrmer seg jul og ikke minst - et nytt r, og hva passer vel bedre enn kjre i gang en konkurranse der en av dere kan vinne en egendesignet almanakk? Eller kanskje du vil gi en i gave? N har du i hvertfall muligheten il vinne!

    Personligalmanakk gir deg muligheten til designe din helt egne planlegger for ret 2016. For finne inspirasjon til hvordan din kan se ut, flg gjerne personligalmanakk p instagram: @personligalmanakk, snapchat: pers_almanakk eller facebook: Personligalmanakk (link).


    (bilde lnt frahttp://annetteelvira.no/personlig-almanakk-planner/)

    FOR DELTA I KONKURRANSEN:

    Kommenter ditt navn i kommentarfeltet og husk mailadressen din s jeg fr kontaktet deg!OBS: konkurransen vil ogs bli lagt ut p instagram, s for dobbel vinnersjanse - flg @b.arntzen og kommenter bildet jeg har lagt ut der.

    Sponset

  • Publisert: 10.12.2015, 10:41
  • Kategori: sponset
  • 17 kommentarer
  • 17 kommentarer

    Bssjefen

    10.12.2015 kl.10:43

    Bussjefen din

    marthe_cudrioo@hotmail.com

    Monia Bjrneraas

    10.12.2015 kl.10:47

    Monia Bjrneraas

    moniamagdalena@live.no

    :D Ha en fin dag

    Simmi

    10.12.2015 kl.10:49

    Velg meg :D

    10.12.2015 kl.11:47

    Da har jeg deltatt p Instagram og n her :-D

    Henriette Celin Johannessen

    Henriettecelin@hotmail.com

    Btw, fr ikke til skrive bloggadressen min eller navn p utfyllingsfeltene ;-S

    www.bergensergenser.blogg.no

    Carmen Beste

    10.12.2015 kl.11:52

    Keen

    Carmenschrader@hotmail.com

    Plz la det bli meg trenger en snn ://<333

    Bf

    10.12.2015 kl.11:53

    Helena Elia - Helena.b.e@hotmail.com

    10.12.2015 kl.11:55

    Klarer ikke skrive p noen av feltene over s da legger jeg til alle tingene her :)

    Tanya S. Johnsen

    tanya@haugnett.no

    http://tanyaa.blogg.no

    10.12.2015 kl.11:57

    Sofie-Amunda

    Sofiex3@live.no

    SofieAmunda.blogg.no

    Klarte ikke fylle ut i feltene, men jeg er med

    Karoe

    10.12.2015 kl.13:01

    Hadde vrt supert vinne denne, da min gamle almanakk snart gr ut og jeg begynner studere i januar! :)

    Karoe@live.no, Karoline Eriksen

    Tone Lund

    10.12.2015 kl.13:25

    h, s fin give away <3 Har nsket meg en personlig almanakk lenge n! :D Krysser fingrene <3

    ToneLund92@hotmail.com

    Sandra

    10.12.2015 kl.13:26

    Sandra Kjus

    sandra.e.kjus@hotmail.com

    Har alltid nsket meg en slik almanakk ^^ Ha en fin dag videre, fine deg :-)

    Liv Hege Hagfors

    10.12.2015 kl.13:41

    Liv Hege Hagfors

    lhhagfors@gmail.com

    Hadde vrt fint med en slik almanakk til min SUPERTRAVLE og beste venninne <3

    Hellaaa

    10.12.2015 kl.15:49

    Helene Ring, Helenepii@live.no :-) fin premie dette :)

    Beauty by Hermine

    10.12.2015 kl.16:16

    s fin !!

    beauty by Hermine

    hermineaustad@hotmail.com

    Ello Rasmussen

    10.12.2015 kl.21:18

    S utrolig herlig!!

    Ello Rasmussen, ellerasmuss@hotmail.com

    Silje Berg

    10.12.2015 kl.23:10

    fantastisk premie! :-)

    Silje berg; silje1995@outlook.com

    Ida Nikkinen

    14.12.2015 kl.00:08

    Ida Nikkinen - ida.nikkinen@hotmail.no

    Skriv en ny kommentar