Benedicte Arntzen

KONKURRANSE

  • Publisert: 10.12.2015, 10:41
  • Kategori: sponset
  • AVSLUTTET

    Hei! Det nærmer seg jul og ikke minst - et nytt år, og hva passer vel bedre enn å kjøre i gang en konkurranse der en av dere kan vinne en egendesignet almanakk? Eller kanskje du vil gi en i gave? Nå har du i hvertfall muligheten il å vinne!

    Personligalmanakk gir deg muligheten til å designe din helt egne planlegger for året 2016. For å finne inspirasjon til hvordan din kan se ut, følg gjerne personligalmanakk på instagram: @personligalmanakk, snapchat: pers_almanakk eller facebook: Personligalmanakk (link). 

     
    (bilde lånt fra http://annetteelvira.no/personlig-almanakk-planner/

     

    FOR Å DELTA I KONKURRANSEN: 

    Kommenter ditt navn i kommentarfeltet og husk mailadressen din så jeg får kontaktet deg! OBS: konkurransen vil også bli lagt ut på instagram, så for dobbel vinnersjanse - følg @b.arntzen og kommenter bildet jeg har lagt ut der. 

     

    Sponset 

  • Publisert: 10.12.2015, 10:41
  • Kategori: sponset
  • 17 kommentarer
  • 17 kommentarer

    Bæssjefen

    10.12.2015 kl.10:43

    Bussjefen din

    marthe_cudrioo@hotmail.com

    Monia Bjørneraas

    10.12.2015 kl.10:47

    Monia Bjørneraas

    moniamagdalena@live.no

    :D Ha en fin dag

    Simmi

    10.12.2015 kl.10:49

    Velg meg :D

    10.12.2015 kl.11:47

    Da har jeg deltatt på Instagram og nå her :-D

    Henriette Celin Johannessen

    Henriettecelin@hotmail.com

    Btw, får ikke til å skrive bloggadressen min eller navn på utfyllingsfeltene ;-S

    www.bergensergenser.blogg.no

    Carmen Beste

    10.12.2015 kl.11:52

    Keen

    Carmenschrader@hotmail.com

    Plz la det bli meg trenger en sånn ://<333

    Bf

    10.12.2015 kl.11:53

    Helena Elia - Helena.b.e@hotmail.com

    10.12.2015 kl.11:55

    Klarer ikke å skrive på noen av feltene over så da legger jeg til alle tingene her :)

    Tanya S. Johnsen

    tanya@haugnett.no

    http://tanyaa.blogg.no

    10.12.2015 kl.11:57

    Sofie-Amunda

    Sofiex3@live.no

    SofieAmunda.blogg.no

    Klarte ikke å fylle ut i feltene, men jeg er med

    Karoe

    10.12.2015 kl.13:01

    Hadde vært supert å vinne denne, da min gamle almanakk snart går ut og jeg begynner å studere i januar! :)

    Karoe@live.no, Karoline Eriksen

    Tone Lund

    10.12.2015 kl.13:25

    Ååh, så fin give away <3 Har ønsket meg en personlig almanakk lenge nå! :D Krysser fingrene <3

    ToneLund92@hotmail.com

    Sandra

    10.12.2015 kl.13:26

    Sandra Kjus

    sandra.e.kjus@hotmail.com

    Har alltid ønsket meg en slik almanakk ^^ Ha en fin dag videre, fine deg :-)

    Liv Hege Hagfors

    10.12.2015 kl.13:41

    Liv Hege Hagfors

    lhhagfors@gmail.com

    Hadde vært fint med en slik almanakk til min SUPERTRAVLE og beste venninne <3

    Hellaaa

    10.12.2015 kl.15:49

    Helene Ring, Helenepii@live.no :-) fin premie dette :)

    Beauty by Hermine

    10.12.2015 kl.16:16

    så fin !!

    beauty by Hermine

    hermineaustad@hotmail.com

    Ello Rasmussen

    10.12.2015 kl.21:18

    Så utrolig herlig!!

    Ello Rasmussen, ellerasmuss@hotmail.com

    Silje Berg

    10.12.2015 kl.23:10

    fantastisk premie! :-)

    Silje berg; silje1995@outlook.com

    Ida Nikkinen

    14.12.2015 kl.00:08

    Ida Nikkinen - ida.nikkinen@hotmail.no

    Skriv en ny kommentar

    hits